Beroep uitgebracht op ds. P.A.C. Boom - update

Met dankbaarheid kunnen we mededelen dat ds. P. A. C. Boom van Boskoop het door onze gemeente uitgebrachte beroep heeft mogen aannemen. (zondag 2 juli 2023).

We zijn God dankbaar dat we weer een eigen herder en leraar mogen ontvangen. 

Eerder schreven we:

Vanmorgen, zondag 21 mei 2023, hebben we als gemeente mogen stemmen over het voorstel van de kerkenraad om ds. P. A. C. Boom van Boskoop te beroepen als predikant van onze gemeente. De uitslag was zeer overtuigend, namelijk unaniem. We willen dan ook graag het beroep uitbrengen op ds. Boom. We zijn de Here dankbaar dat we dit besluit mochten nemen.

We wensen familie Boom veel wijsheid en Gods zegen toe voor de komende tijd waarin dominee Boom een beslissing zal moeten nemen.

Ds. Boom is nu werkzaam in de gemeente van Boskoop, www.openpoortboskoop.nl.